• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 

Podaruj  wyjątkowy  PREZENT  bliskiej  osobie.  Zadzwoń,  by  dowiedzieć  się  więcej.

Haridra Mukha to masaż twarzy wykonywany ciepłym olejem ajurwedyjskim przesyconym kurkumą, która, odkąd sięgnąć pamięcią, w kulturze Indii jest nieodzownym elementem codziennego życia.

Termin Haridra to jedna z sanskryckich nazw określających kurkumę. Kurkuma to nie tylko, jak się powszechnie uważa przyprawa, lecz przede wszystkim lekarstwo, które od wieków jest znane i  stosowane od Azji po Amerykę Południową. 

hardira zabieg

Masaż twarzy, szyi i dekoltu Haridra Mukha45 min. cena 130,- zł.

Kurkuma słynie ze swoich antyseptycznych właściwości. Oczyszczanie krwi i poprawa kondycji skóry to dwa najpowszechniejsze zastosowania kurkumy w Ajurwedzie. Używana jest bardzo szeroko w leczeniu problemów skórnych, serca, wątroby i płuc. Uznawana jest za idealny środek przeciwbólowy, antybakteryjny, przeciwzapalny i przeciwkurczowy. Wszystkie te właściwości kurkumy i korzyści z nich płynące, są zawarte właśnie w masażu Haridra Mukha.

W Indiach kurkuma jest też określana mianem Gauri, co znaczy świetlista, czysta, piękna. Tak też masaż Haridra Mukha oczyszcza i odżywia skórę, likwidując jej niedoskonałości i przebarwienia, czyniąc ją właśnie świetlistą, czystą i piękną. Zabieg ten leczy zapalenia skóry, trądzik i wypryski, redukuje piegi.

Kurkuma jest bogata w antyoksydanty, a zatem masaż Haridra Mukha stymuluje regenerację komórek i chroni skórę twarzy przed toksynami i zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Masaż twarzy i szyi:                  30 min. cena 130,- zł.
Masaż twarzy, szyi i dekoltu: 45 min. cena 160,- zł.