• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 

podi kizi

podi-kizhi

Masaże stemplami zaliczamy do ajurwedyjskiego programu walki z bólem. Podi Kizhi polega właśnie na masażu ciała stemplem, wypełnionym mieszanką sproszkowanych ziół leczniczych.

Zabieg ten świetnie sprawdza się w tak ciężkich i bolesnych schorzeniach, jak zapalenie kości i stawów, wszelkiego rodzaju problemy spowodowane bólami kręgosłupa i mięśni. Podi Kizhi redukuje nawet dawne urazy mięśni oraz przyczyny drętwienia kończyn. Masaż ten jest również stosowany w leczeniu paraliżu oraz chorób nerwowo - mięśniowych. Znakomicie usuwa toksyny, oczyszczając cały organizm.

Przed samym zabiegiem, specjalnie dobrane, według ajurwedyjskiej receptury, rośliny lecznicze, są sproszkowywane, a następnie smażone z solą. Ta mieszanka umieszczana jest w muślinowym woreczku i ponownie ogrzewana. Podczas zabiegu terapeuta masuje ciało tak przygotowanym stemplem, stale maczając go w gorącym oleju ziołowym.

Masaże Podi Kizhi nigdy nie są wykonywane jednorazowo. Aby przyniosły pożądane efekty, muszą być powtarzane w serii, najlepiej 7., dzień po dniu. Masaż Podi Kizhi może być łączony z innymi masażami.

Cena serii 3. masaży Podi Kizhi -          3 x 30 min.    cena:     250,- zł.  

Cena serii 5. masaży Podi Kizhi -          5 x 30 min.    cena:    390,- zł.  

Cena serii 7. masaży Podi Kizhi -          7 x 30 min.    cena:     550,- zł.