• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 

 navara zabieg

 

navara kizhi

Jest to zabieg przeciwbólowy o silnym działaniu immunologicznym, który przywraca siły witalne. Skierowany jest do osób, których ciało został wyniszczone długotrwałą chorobą, rekonwalescencją lub traumą emocjonalną. Dostarcza on organizmowi niezbędnych minerałów, odbudowuje tkankę mięśniową, uwalnia od bólu, pomaga w odzyskaniu utraconej wagi i sił.

Każdy zabieg Navara poprzedzony jest masażem całego ciała ciepłum olejem, dzięki czemu zwiąksza się efekt zabiegu, poprzez wielopoziomowe oczyszczenie, pobudzenie przepływu krwi, wszelkich energii i sił witalnych w całym ciele.

Zabieg Navara nigdy nie jest wykonywany jednorazowo. Aby przyniósł  pożądane efekty musi być powtarzany w serii minimum 7., dzień po dniu.

Cena serii:    5. zabiegów Navara  -   1 400,- zł.  (5 x 60 min.)        3. zabiegów Navara  -  950,- zł.  (3 x 60 min.)

Masaż stemplami Navara Kizhi stosowany jest również w przypadkach częściowego lub całościowego paraliżu poudarowego, ponieważ nie tylko wzmacnia system nerwowy, ale przede wszystkim pobudza go do działania. Wpływa korzystnie na odbudowę tkanki mięśniowej. Przepisywany jest osobom, które mają problemy z nabraniem odpowiedniej wagi, może być zatem stosowany jako uzupełnienie w leczeniu anoreksji.

Zabieg ten, nie może być stosowany w  przypadku osób z nadwagą, wysokim ciśnieniem, problemami serca i gorączką.

Zabieg ten jest wykonywany przez dwóch terapeutów, którzy stemplują całe ciało lnianymi woreczkami, zawierającymi specjalną mieszanką ziół i ryżu Navara.

Cena serii  7. zabiegów Navara  -    1 715,- zł.     ( 7 x 60 min. )   

Uwaga !

Ze względu na konieczność przygotowania dla każdego indywidualnie Navarakizhi, na zabieg należy zapisać się min. 1 dzień wcześniej.

 Pobieramy opłatę rezerwacyjną z uwagi na konieczność przygotowania zabiegu dzień wcześniej. 

 Navara Mukha - face treatment - massage