• slide
  • slide
  • slide
  • slide

mehendi2 zabieg

W naszym spa w Warszawie mamy ofertę Mehendi, to indyjska sztuka ozdabiania ciała Henną. Jest to rodzaj tatuażu henną, malujemy henna malunek na ciele. Tradycyjnie dekorowane są stopy (do kolan) i dłonie (na wysokość tuż ponad łokciem) hinduskiej panny młodej. Według tradycji indyjskiej im ciemniejszy będzie rysunek na dłoniach i stopach panny młodej, tym szczęśliwsze będzie jej małżeństwo.

mehendi1 zabieg

Henna, to pasta wytwarzana z liści rośliny o nazwie Lawsonia Inermis. Ma właściwości barwiące i chłodzące. Nie wywołuje alergii i ma przyjemny ziołowy zapach. Ta sama Henna nakładana jest również na brwi i włosy w celu ich wzmocnienia i wydobycia głębi ich koloru. Zapraszamy do naszego spa na zabieg mehendi. 

W Indigo spa w Warszawie, organizowane są Wieczory Panieńskie w stylu indyjskim, na których jedną z atrakcji może być właśnie, ozdabianie dłoni i stóp przyszłej Panny Młodej. Towarzyszące jej przyjaciółki mogą wybrać motywy, na różnych częściach ciała, niekoniecznie dłoniach czy stopach. Efekt końcowy łudząco przypomina tatuaż. Zapraszamy do naszego SPA w Warszawie na malowanie henną.