• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 

Masaż Work Site, 

to masaż pomagający pracownikom w szybki sposób zregenerować siły i odprężyć się. Zazwyczaj trwa 10-20 minut i nie wymaga specjalnego łóżka czy stroju. Wykonywany jest na specjalnych krzesłach do masażu, bez użycia kosmetyków. Powstał on specjalnie z myślą o ludziach wykonujących długotrwała prace biurową.  Długotrwała pozycja siedząca wpływa bardzo destrukcyjne na kręgosłup.

W czasie masaży masażysta skupia się na najbardziej obciążonych podczas pracy przy komputerze partiach ciała – kręgosłup, ramiona, kark, szyja i głowa.

Masaż pozwoli na:

- zniwelowanie bólu pleców, szyi, czy głowy spowodowanych napięciem mięśni na skutek stresu i pozycji siedzącej.

- pozwoli podnieść efektywność pracy

- poprawi koncentrację i samopoczucie psychofizyczne pracowników

- pokaże pracownikom, że pracodawca stara się dbać o nich jak tylko to najbardziej możliwe.

Częstotliwość:

- zaleca się wizytę masażysty 1 – 2 razy w tygodniu. Dzięki temu masaż będzie stałym elementem tygodnia pracy, a pracownicy będą mogli efektywnie korzystać z terapii.

Dzięki temu firma…

Uzyska pełnych energii, zrelaksowanych i kreatywnych pracowników.  Wizerunek firmy nie tylko wzrośnie w oczach pracowników ale i wpłynie pozytywnie a jej wizerunek na rynku pracy w porównaniu z konkurencją.

Dodatkowo można urozmaicić w ten sposób konferencje, targi i spotkania firmowe.

Ćwiczenia w biurze

Dla zainteresowanych mamy także w ofercie zajęcia zdrowy kręgosłup. Najlepiej wykonywać w osobnej salce. Polegają na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizujących, wzmacniających poszczególnych grup mięśni i przyczepów mięśniowych. Zajęcia obejmują też naukę prawidłowego oddychania i utrzymania prawidłowej postawy.

Oferta SPA

Dodatkowo mamy do zaoferowania współpracę w zakresie abonamentów / pakietów do SPA, gdzie pracownicy mogą w ramach pakietu korzystać z naszych usług.

Do wyboru pakiety kwotowe na masaże oraz manicure a dodatkowo poza limitem zniżka dla osób posiadających karty do SPA na wszystkie zabiegi:

Masaże (poza ayurvedą) – 30%

Masaże ayurvedyjskie – 15%

Zabiegi kosmetyczne i manicure – 15-20%

Medycyna estetyczna – 10%

Szczegóły oferty możemy omówić na spotkaniu.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do zabiegów.

Zapraszamy do kontaktu.