• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 abhyanga kolko1

 

Abhyanga  to  wyjątkowy  PREZENT  dla  bliskiej  osoby.   Zadzwoń,  by  dowiedzieć  się  więcej.

Jednym z najważniejszych i najczęściej stosowanych zabiegów w ajurwedzie jest Abhyanga - masaż całego ciała ciepłymi olejami, łącznie z głową i twarzą. Ma on na celu pobudzenie i  zrównoważenie energii w całym organizmie, na wszystkich trzech poziomach - fizycznym, psychicznym i duchowym. Abhyanga jest również masażem, który wykonuje się w celu przygotowania do innych zabiegów ajurwedyjskich np. Shirodhary.

Masaż  Abhyanga w Warszawie

Masaż Abhyanga pobudza organy wewnętrzne oraz stymuluje kanały energetyczne Nadi, odpowiedzialne za prawidłowy przepływ energii życiowej Prana. Oczyszcza na wielu poziomach, uwalniając z toksyn fizycznych i mentalnych.

Abhyanga bardzo pozytywnie oddziałuje na system immunologiczny, pobudza układ krążenia, uspokaja układ nerwowy, ujędrnia ciało, poprawia trawienie, oczyszcza krew i dotlenia komórki ciała, oczyszcza z toksyn, a tym samym poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne.

Badania naukowe dowodzą, że masaże olejami ajurwedyjskim intensywnie przyspieszają produkcję hormonów. Wyjaśnia to ich znane w Ajurwedzie od tysiącleci działanie odmładzające i regenerujące. Masaże olejowe głęboko i trwale uspokajają umysł i rozluźniają ciało.

Cena masażu:

60 min.   190,- zł. (210 zł u indyjskiego terapeuty)
90 min.   270,- zł. (290 zł)

Kup prezent, wspaniały prezent