• slide
  • slide
  • slide
  • slide
 

harama zabieg

Kshetra Palanam  masaż w Warszawie 

Kup  wyjątkowy  PREZENT  bliskiej  Ci  kobiecie.   Zadzwoń,  by  dowiedzieć  się  więcej Indigo spa Warszawa.

Kshetra Palanam to jak błyskawiczny zastrzyk młodości dla naszego ciała, którego efekty widać natychmiast po zabiegu. Jeśli chcesz olśniewać wieczorem, koniecznie pozwól sobie rano na ajurwedyjską metodę Indyjskich księżniczek. Efekt gwarantowany. Zapraszamy do spa w Warszawie

Cena zabiegu:    90 min.      310,- zł.

Masaż i zabieg Kshetra Palanam to kompleksowy zabieg pielęgnacyjny na całe ciało, znany i stosowany w Indiach od najdawniejszych czasów. Masaż, rozpoczynający zabieg, oczyszcza i  przygotowuje skórę, aby odżywcza maska, robiona tuż przed każdym zabiegiem, według ajurwedyjskich receptur, optymalnie dostarczyła organizmowi witamin i minerałów.

Zabieg masażu Kshetra Palanam przyspiesza regenerację komórek, dzięki czemu skutecznie opóźnia efekty upływu czasu i pomaga na dłużej zachować młodość. Witaminy i minerały dostarczone dzięki specjalnie przygotowywanej wieloskładnikowej mieszance ajurwedyjskiej oraz technice masażu, docierają bezpośrednio do najgłębszych warstw skóry, odżywiając całe ciało i  przywracają jego naturalne piękno.

Według filozofii Indii, jedynym sposobem na osiągnięcie Wyzwolenia - Moksha, jest uświadomienie sobie największej prawdy o nas samych, iż jesteśmy tożsami z Absolutem. Maksyma Tat Tvam Asi – dosłownie Ty Tym Jesteś – oznacza, że w każdym z nas znajduje się dokładne odzwierciedlenie Wszechświata.

W filozofii ajurwedyjskiej ta teoria jest również obecna. Ajurweda skupia się na człowieku jako unikalnej całości, stanowiącej nierozerwalne połączenie ciała, umysłu i ducha. Ajurweda uważa, że nasze życie jest Najwyższym Absolutem – Bogiem, a nasze ciało jest jego Świątynią. Dlatego też powinniśmy traktować nasze ciało z największym pietyzmem, pielęgnować je, dbać o nie, strzec jak najcenniejszego skarbu.

W ajurwedyjskich księgach można znaleźć wiele wskazówek, jak chronić swoją Świątynię. Jednym z najlepszych sposobów jest masaż Kshetra Palanam. Termin Palanam oznacza akt chronienia, strzeżenia czegoś, opiekowania się czymś; Kshetra natomiast to Świątynia, miejsce w którym zamieszkuje dusza.

Cena zabiegu:    90 min.      310,- zł.

Uwaga !
Ze względu na konieczność przygotowywania dla każdego indywidualnie specjalnej maski, na zabieg należy zapisywać się min. 1 dzień wcześniej.

 Ajurveda w Warszawie - zapraszamy do Indigo SPA

Kup prezent, wspaniały prezent