• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 

ZABIEG navara

Navara Mukha masaż w Warszawie to  wyjątkowy  PREZENT  dla  bliskiej  Ci  osoby.   Zadzwoń  i  dowiedz  się  więcej do Indigo spa w Warszawie.

To zabieg, podczas którego wykorzystywane są lecznicze właściwości ryżu Navara. Od czasów ajurwedyjskiej księgi Ashtanga Hridayam Samhita, ryż ten odgrywa ogromną rolę w  medycynie ajurwedyjskiej. Stosowany jest sam, lub w połączeniu z innymi ziołami, w  leczeniu wielu chorób m.in. reumatycznych i neurologicznych.

Zabieg Navara Mukha na twarz i szyję   45 min.    120,- zł.

Ryż Navara zawiera bogate w przeciwutleniacze polifenole aktywizujące enzymy, które przedłużają życie komórek skóry oraz przyśpieszają ich podział, prowadząc do jej wzmocnienia. Navara słynie ze swoich właściwości odżywczych. Jest nieocenionym źródłem protein, witamin grupy B, cynku i żelaza.

Wzmacniający masaż twarzy Navara Mukha koncentruje się bardzo na mięśniach twarzy, które – jako najdelikatniejsze i zawsze wyeksponowane – są najbardziej narażona na negatywne działanie środowiska zewnętrznego. Zabieg ten dostarcza również niezbędnych przeciwutleniaczy, które hamują powstawanie wolnych rodników, niszczących strukturę komórek.

Masaż Navara Mukha poprawia ukrwienie, metabolizm komórkowy oraz pobudza krążenie. Tworzy on również naturalną warstwę ochronną skóry co poprawia jej fizjologię i bardzo ją wzmacnia, dzięki czemu staje się odporna na wyniszczające ją czynniki zewnętrzne, na przykład promieniowanie słoneczne.

Niezwykle ważny w tym zabiegu, podobnie jak przy zabiegu Navara na całe ciało, jest jego wpływ na mięśnie. Masaż wzmacnia je i odbudowuje, co jest niezwykle istotne, bo mięśnie twarzy, podczas stresu czy choroby, cierpię równie mocno, jak inne w naszym ciele. Likwiduje oznaki przemęczenia i dodaje łagodności i blasku.

Masaż twarzy i szyi     45 min.    120,- zł.

Zapeaszamy do naszego spa w Warszawie

Uwaga !

Ze względu na konieczność przygotowywania dla każdego indywidualnie specjalnej maski, na zabieg należy zapisywać się min. 1 dzień wcześniej.
Kup prezent, wspaniały prezent