• slide
  • slide
  • slide
  • slide

 nitkowanie zabieg 1

Nitkowanie twarzy Warszawa - depilacja Warszawa

Z uwagi na urlop i wyjazd do Indii naszej specjalistki, nitkowanie wznawiamy po 20 stycznia 2017 r. 

Wyjątkowy  PREZENT  dla  każdej  z  nas.  Podarujmy  sobie  długotrwałą,  bezinwazyjną  depilację  twarzy.

Nitkowanie - Threading + Henna

Hinduskie kobiety pieczołowicie pielęgnują swoją urodę stosując przeróżne zabiegi, których korzenie sięgają pradawnych czasów cywilizacji... Z pokolenia na pokolenie przekazują sobie tajemnice pielęgnacji ciała. Dzięki temu możemy poznać alternatywne dla współczesnych, metody upiększania ciała. Taką też metodą jest nitkowanie – threading. To forma depilacji bez wosku i pęsetki. 

Nitkowanie twarzy, to metoda depilacji za pomocą odpowiednio splecionej 100% bawełnianej nici. Nić  ta chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy usuwając je wraz z cebulkami, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez długi czas. Można w ten sposób usuwać niechciany wąsik, bródkę, włosy na policzkach oraz przepięknie wyregulować brwi.

Ważne jest również, że nitkowanie nie podrażnia skóry i nie naciąga jej, tak jak dzieje się to w  przypadku woskowania. Po usunięciu włosków, na skórze pozostaje lekkie zaczerwienienie, które mija już po kilku minutach. Nitka jest zawsze jednorazowa.

Nie ma przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu w przypadku skóry naczynkowej i bardzo wrażliwej, ponieważ nitkowanie jest niezwykle bezpieczne i mało inwazyjne. Technika ta może być stosowana do depilacji jakiegokolwiek obszaru skóry.

Dla dopełnienia threadingu polecamy hennę na brwi.

Ceny:      

Nitkowanie brwi / eyebrow threading - 25 zł.
nitkowanie całej twarzy / face threading - 70 zł.    
Henna brwi /eyebrow henna - 25 zł.    
Henna rzęsy / eyelashes henna - 25 zł.    
Henna z regulacją brwi + rzęsy / Henna - eyelashes + eyebrow + threading - 65 zł.