• slide
  • slide
  • slide
  • slide

WITAMINA C - LEWOSKRĘTNA - JEST NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA

lekiWitamina C-olway to rewelacyjna formuła suplementu. Ekstrakt zawiera lewoskrętną witaminę C o najwyższej przyswajalności przez organizm ludzki. Każda kapsułka zawiera 200 mg czystej witaminy C pozyskanej z nasion kiełkującej gryki i gorzkiej pomarańczy. Wspomaga nasz układ odpornościowy, przyśpiesza absorpcję kolagenu i naturalnego i stymuluje procesy kolagenogenazy przy doustnym stosowaniu Colvity.

Witamina C, jako doskonały antyoksydant, zapewnia bezpośrednią ochronę cząsteczek kolagenu przed działaniem wolnych rodników. Witamina C-olway to produkt unikatowy w skali europejskiej. Ludzki organizm nie jest w stanie sam wysyntezować witaminy C. Bez dodatkowego zaopatrzenia organizmu w naturalną witaminę C (np. C-olway), organizm ludzki będzie miał słaby metabolizm i daleko do homeostazy. 

Witamina C im bardziej powiązana z bioflawonoidami tym skuteczniejsza, jako antyoksydant, trwalsza i bardziej biodostępna. Taki właśnie kompleks posiada witamina C-olway. Naturalna witamina C jest zawsze lewoskrętna, bo tylko taka powstaje w procesach syntezy w roślinach. Natomiast w fabrykach powstaje kwas askorbinowy, który jest albo lewa albo prawoskrętnym izomerem. Tylko izomery lewoskrętne gwarantują, że dany związek witaminy C jest aktywny. Taka jest witamina C-olway. Działa ona między innymi antynowotworowo i zapobiega wystąpieniu choroby sercowo-naczyniowej - miażdżycy (likwiduje blaszkę miażdżycową).


Gorzka pomarańcza oraz gryka, z których produkowana jest wit. C-olway stanowi bogate źródło najlepiej przyswajalnej witaminy C i bioflawonoidów: fagopiryny (odpowiedzialnej za piękną opaleniznę) rutyny, kwercetyny i kwercetyny, która dba o nasze naczynia włosowate i krwionośne, wzmacnia i przedłuża działanie wit. C. Cały ten kompleks posiada właściwości przeciwrakowe, przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, chroniące strukturę komórki i naczyń krwionośnych, ma zdolność chelatowania metali, jest inhibitorem peroksydacji lipidów.

You have no rights to post comments